Teslimat

Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi "Teslimat adresi" adımında kabul edilir.

 

Mobil şube kapsamına giren adresler şubeden teslim olarak gönderilir. Verilen siparişler için müşteriler bu şartı kabul etmiş sayılır.

 

Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.

 

Kargo firması tarafından sms ile siparişiniz hakkında bilgilendirebilirsiniz.

 

Kaç Gün içerisinde İade Etmeliyim?

 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satıla bilirliğini bozmadan, olağan gözden geçirme kaydıyla taksitli satışlarda teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük , mesafeli satışlarda on dört ( 14 ) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

 

İade Şartları Nelerdir?

 

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak  aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır:

 

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

• Ürünün faturası,

• Yasal süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz, hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir ancak bazı kategorilerde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir.

• Ürünün arızalı olması dışında ambalajı açılmış ürün/ürünler hiçbir şekilde iade edilemez.

• Ürünün açıklama ve ürün adında belirtilen şekilde olmaması durumda iadeniz kabul edilebilir.

• Ürünün fotoğrafı temsilidir, ürün fotoğrafları yakınlaştırılabilir olduğu için ve ürünün birebir fotoğrafını gördüğünüz için ürünün birebir aynı olmaması durumunda ürün/ürünler hiçbir şekilde iade edilemez.

•!• İade edilen sipariş/siparişleriniz yalnızca MNG Kargoya İnci Kırtasiye/Fatsa (618789669) sözleşmesi üzerinden karşı ödemeli şeklinde gönderilmelidir, İnci Kırtasiye sözleşmesi üzerinden gönderilmeyen tüm siparişleriniz tarafınıza geri gönderilir. İade edilen siparişleriniz kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

• İade talebiniz onaylandıktan sonra iade sayfasında oluşan formu mutlaka kargo poşetinin üzerine eklemeniz gerekmektedir. İade formu olmayan kargolar tarafınıza geri gönderilecektir.

• İade talebiniz onaylandıktan ve ürünler tarafımıza ulaştıktan en geç 14 gün içerisinde para iadeniz yapılacaktır.